HAKKIMIZDA

Kuzucu Tarım, kendi modern tesislerinde hizmet kalitesinden ödün vermeden, global dünyadaki hızlı değişime uyarak, tüm  belgeleri ve sertifikaları bünyesine katmış, “ Yönetim Kalitesi ve Gıda Güvenliği “ konusunda kalitesini tescilleştirmiştir.

Kurulduğu 2007 yılından bugüne kadar sürekli gelişim içinde olmuştur. Alanında uzman ve tecrübeli kadromuz ile ayrıcalıklı hizmet sunmaktayız.

Misyonumuz;
Profesyonel ekibimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir firma olmak.

Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak.

Çalışanlarımızın tatmini ve morallerini arttırmak teknoloji çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortaklığı kimliğimizle, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm getirmek için yönlendirici ve yönetici çalışmaları danışmanlık esasları ışığında gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz;
İlkemiz kuruluşumuzdan bu güne fark yaratan bir firma olarak, sektöründe Türkiye’de ve Dünya’nın her yerinde aynı kalitede ürün ve aynı güvenilirlikte hizmet sunan, rakip firmalarımızın örnek alacağı saygın ve evrensel bir firma olma yolunda istikrarlı bir şekilde yürümektir. Değişen piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak ürün yelpazemizi genişletebilmek için değişimin peşinden gideriz.

BELGELERİMİZ (ISO 9001:2015)


 

 

BELGELERİMİZ (ISO 22000:2018)


09 Eylül 2020

İlgili Terimler :